Навіть під час війни в області продовжують проводити оздоровлення дітей

діти родниаЛіто триває. В умовах війни та зважаючи на безпекову ситуацію, в області організували та проводять кампанію з оздоровлення та відпочинку дітей.

Натепер послугами відпочинку охоплено 650 дітей від 7 до 18 років, що становить 4,39% від загальної кількості запланованих. Загалом, із врахуванням умов воєнного часу, влітку 2022 року послугами оздоровлення та відпочинку запланували охопити майже 15 тисяч дітей. З них понад 10 тисяч належать до пільгових категорій.

Цьогоріч на проведення оздоровчої кампанії заплановано спрямувати 2,7 млн грн з місцевих бюджетів. З них вже використали 353 тисячі.

Через повномасштабну війну в країні діють правові обмеження, які не дозволяють проводити оздоровчу кампанію на рівні минулих років. Безпека ж дітей є основним пріоритетом при організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2022 року проводить комплексну перевірку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щодо їх готовності до відкриття, повідомляє пресслужба Черкаської ОВА.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.