Навчальні заклади запрошують взяти участь у челенджі з безпеки на дорогах

дорога дітиНавчальні заклади України запрошують узяти участь у Всеукраїнському змаганні шкіл з безпеки дорожнього руху для дитячо-молодіжних команд активістів Хештег-марафон #SafetyChallenge.

Будь-який навчальний заклад може зареєструвати команду, до складу якої має входити 8 осіб. Це можуть бути учні молодшої, середньої та старшої школи, педагоги, батьки, передає osvita.ua.

За умовами змагань, у лідера команди має бути зареєстрований акаунт у Instagram та Facebook – ці акаунти зазначаються під час реєстрації у реєстраційній формі. Лише з цих акаунтів робиться публікація фото- або відео-звіту.

Конкурс Хештег-марафон #SafetyChallenge розпочнеться 29 квітня і складатиметься з трьох етапів.

І етап під назвою «Моя безпека на дорозі!» триватиме з 29 квітня до 9 травня. У цей час команда працює над створенням посібника Правил дорожнього руху для навчання для учнів молодших класів. Для виконання завдання необхідно використовувати програму на кшталт Word, PowerPoint або Google Презентації.

ІІ етап триватиме з 10 травня до 20 травня. У ході освітнього марафону мають бути проведені онлайн-тренінги для школярів, педагогів та батьків з безпеки руху на теми надання домедичної допомоги, світловідбивачів та їх використання, системи активної та пасивної безпеки автомобіля, захисту дітей у автомобілі, механізмів травмування у автомобілі, EURONCAP тощо.

ІІІ етап #Love30 триватиме з 21 травня до 31 травня. Він передбачає проведення громадських акцій на підтримку безпеки мікромобільної спільноти (користувачів персонального транспорту), пішоходів, людей старшого віку та людей з інвалідністю на дорогах. Акції мають організовуватись дітьми середньої та старшої школи.

Оголошення остаточних результатів 15 червня 2021 року.

Команди-переможці отримають фінансування проєктів з поліпшення безпеки руху: за 1 місце – 50 тисяч грн; за 2 місце – 20 тисяч грн; за 3 місце – 10 тисяч грн.

Також передбачені додаткові цінні призи у спеціальних номінаціях. Окрім того, 100 шкіл буде забезпечено комплектами світловідбиваючих жилетів.

Реєстрація на змагання триватиме до 26 квітня. До 28 квітня усі команди мають отримати листа з підтвердженням реєстрації та особистим номером.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *