Науковці можуть узяти участь у конкурсі «Горизонт Європа»

Триває прийом пропозицій на участь у конкурсі «Послуги дослідницької інфраструктури для підтримки досліджень у сфері охорони здоров’я, прискорення зеленої та цифрової трансформації та розвитку провідних знань (2023) (HORIZON-INFRA-2023-SERV01)».

Конкурс проходить у межах рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», інформує osvita.ua.

Відбір проєктів сфокусований на наданні послуг інтегрованих дослідницьких інфраструктур з метою реалізації досліджень та технологій для розв’язання суспільних проблем, зокрема викликів у сфері охорони здоров’я, переходу до зелених та цифрових технологій, стійкості до криз, а також розвитку новітніх знань у широких наукових сферах.

У межах програми дослідники з України зможуть отримати інформаційну підтримку, допомогу в підготовці заявок до конкурсу та матимуть пріоритет у відборі за рівних наукових заслуг.

Також українські науковці отримають розширені можливості, зокрема спеціальне навчання та тривалість візитів понад 3 місяці.

Приймання заявок на участь триватиме до 9 березня 2023 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.