Наступного тижня у нашому краї очікується аномальна спека

спекаЛіто на Черкащині і не думає здавати позиції, а на останок ще випробує спекою. Як повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань, особливістю наступного тижня стане «епізод» аномальної спеки.

З південних широт почне надходити розжарене повітря, яке «розпікатиме» Черкащину до 32-34º, в окремі дні – до 36º. Нас знову чекають майже тропічні ночі 19-21º.

За попередніми розрахунками, 19 серпня із наближенням атмосферних фронтів із заходу, очікуються грозові дощі та послаблення спеки.

Спекотна погода створює погіршення екологічної ситуації, метеоумови сприяють накопиченню в приземному шарі атмосфери шкідливих домішок, особливо це відчувається поблизу автобусних зупинок та транспортних розв’язок.

Жителям нашого краю радять, за можливості залишатися у прохолодних або кондиційованих приміщеннях, пити збільшену кількість води та обмежити фізичні навантаження.

Погода сприятиме збиранню врожаю, підготовці ґрунту до сівби озимини, ремонту доріг та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *