Наступного тижня у Смілі затверджуватимуть бюджет громади на 2024 рік

Міський голова Сергій Ананко провів нараду із заступниками. Нині вони щоденні. Цей тиждень у Будинку рад передсесійний. Найголовніше наразі – формування головного фінансового документу міста.

Бюджет Смілянської міської територіальної громади на 2024 рік депутати прийматимуть на сесійному засіданні, яке заплановано на 20 грудня.

Із поточних питань: ліквідація наслідків ДТП, яка сталася 12 грудня. Було збито опору електромережі на вулиці Соборна. Два перехрестя в центрі Сміли були знеструмлені, не працювали світлофори.

Стан доріг та тротуарів Сміли у задовільному стані. Комунальні служби працюють. Спецтехніка продовжує далі їх очищувати від талого снігу.

Щодо робити підприємств сфери ЖКГ. Особлива увага під час осінньо-зимового періоду до надання послуг теплопостачальними підприємствами. Наразі все стабільно працює, аварійних ситуацій не виникало.

Щодня у Будинку раз розглядають звернення від різних підрозділів Сил оборони України. Розподіляють, які потреби наших захисників можна задовольнити силами підприємців Сміли, що можна закупити за кошти із благодійного рахунку, а які закупівлі для військових провести у межах діючих програм із бюджету Смілянської громади.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.