Наслідки псевдомінування: у школах Сміли посилять пропускний режим

школа-пропускной-режим19 січня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо вжиття заходів на території міста після отримання повідомлення про замінування шкіл № 10 та № 12.

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко довів оперативну інформацію щодо анонімного повідомлення, яке надійшло в поліцію про замінування смілянських шкіл №10 та №12.

Правоохоронці обстежили приміщення шкіл та прилеглі території, вибухонебезпечних речовин та пристроїв знайдено не було. Псевдомінувальником виявився дев’ятикласник однієї із шкіл міста.

Заступник міського голови Тетяна Карло повідомила, що необхідності призупиняти освітній процес надалі в навчальних закладах міста наразі немає.

У підсумку, комісія рекомендувала продовжити освітній процес із відвідуванням закладів освіти її здобувачами.

Також, рекомендовано:

провести позапланові практично-тренувальні заняття з евакуації учнів під час виникнення надзвичайних ситуацій;
забезпечити режим підвищеної готовності підсистеми навчання здобувачів освіти та працівників діям у надзвичайних ситуаціях;
посилити пропускний режим на територію закладів освіти у денний час та охорону приміщень у позаробочий та нічний час.

Окрім того, доручено провести роз’яснювальну роботу серед учнів та їх батьків про відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.