Наші спортсмени – серед кращих в Україні

185286643_255864539344808_6048343279639969182_nЧемпіонат України серед юніорів та юнаків спортивного орієнтування відбувся з 7 по 10 травня відбувся у Чернівцях.
Черкаську область представили 15 спортсменів, які вибороли низку нагород.

Про це повідомили в обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту.

На середній дистанції “бронзові” нагороди вибороли: Аліна Миронюк, Максим Березняк та Максим Сухенко.

Команда у складі Єгора Зозулі, Максима Сухенко та Іванни Панченко в естафеті Ч12 була на другій сходинці п’єдесталу.

На довгій дистанції спортсменам область також вдалось вибороти медалі. Анастасія Хворостян, Анастасія Кордонська, Аліна Миронюк та Данило Погребець посіли ІІІ місця у своїх вікових категоріях. А Єгор Зозуля – виборов ІІ місце.

У спринті Ж12 Іванна Панченко стала чемпіонкою України. “Срібло” у Анастасії Хворостян серед дівчат Ж16.

За підсумками змагань збірна Черкаської області посіла ІІІ загальнокомандне місце.