«Наші хлопці гасять москалів»: черкаський гурт записав пісню про війну в Україні

пісня наші хлопціЧеркаський гурт «Спів братів» записав мотиваційну пісню про війну в Україні. Композиція «В городі Херсоні» задумана для підняття духу, розповів у коментарі «Про все» лідер гурту Дмитро Осичнюк.

– Артисти творять навіть під час війни, – пояснює Осичнюк. – Так було і буде. Ми не виключення. Є варіант писати сумну музику або ж надихаючу. Ми обрали друге.  Я багато слідкую за військовими. І вони кажуть, що потребують натхнення. Зрозуміло, що війна – це страшно. Та ми повинні бути зібраними. Тому народилась ця пісня. Вона більше для мирних людей. Щоб всі бачили й розуміли, що наші хлопці працюють. Та якби вона стала натхненням і для військових, я був би щасливим.

Композиція та кліп створювалися у Черкасах. Дмитро запевняє, що учасники гурту нікуди не збираються виїжджати. Натомість беруть участь у забезпеченні оборони міста.

 

Нагадаємо, “Спів братів” пройшов “сліпі прослуховування” на всеукраїнському вокальному шоу “Голос країни”. З перших днів війни вони взялися давати прихисток містянам під час повітряної загрози.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.