Наше завдання – зробити так, щоб люди могли без страху виходити на вулиці чи в поля

«Наше завдання – зробити так, щоб люди могли без страху виходити на вулиці, городи чи в поля». Так розповідає про свою роботу черкаський вибухотехнік В’ячеслав Яровий.

У відрядження на деокуповані території вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Черкаській області їздять постійно. Нині продовжують розміновувати Харківщину, яка після звільнення територій від ворога залишається нашпигованою смертоносним «металом».

Поліцейські знаходять та знищують небезпечні предмети – протипіхотні та протитанкові міни, авіаційні бомби, а також розтяжки та боєприпаси, які нерозірваними залишилися в землі. Вибухотехніки проводять розмінування ліній електропередач, водогонів, газопроводу. Також обстежують місця, де жили російські терористи.

“Щодня виявляємо та знешкоджуємо десятки вибухонебезпечних предметів – так звані «пелюстки», приховані міни, обстежуємо ліси та сільськогосподарські угіддя, а також покинуті населені пункти в яких досі можуть залишитися смертельні пастки. Кожен сантиметр після російського ворога є небезпечний, наше завдання – зробити так, щоб люди могли без страху виходити на вулиці, городи чи в поля, та працювати на землі”, — каже начальник вибухотехнічної служби ГУНП в Черкаській області В’ячеслав Яровий.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.