Наша мета – створити 50 ЦНАПів при ОТГ, – голова ОДА Олександр Вельбівець

Кожна людина, кожнен підприємець в місті, селі чи ОТГ мають в належних умовах отримувати якісні адміністративні послуги. Аби забезпечити це в області планують створити 50 ЦНАпів при ОТГ. Про це повідомив очільник області Олександр Вельбівець під час обговорення Плану розвитку Черкащини на засіданні Ради регіонального розвитку.

Втіливши заплановане, понад 650 тис. людей зможуть швидко та зручно отримувати адміністративні послуги, зазначив обласний керманич. Окрім того, найпопулярніші будуть доступні он-лайн.

– Окрім цього, щоб спростити отримання адміністративних послуг, ми збільшимо кількість послуг, які можна буде отримати он-лайн через Єдиний регіональний портал адмінпослуг, – додав він. – Наразі, співпрацюючи з європейськими партнерами, ми вже розпочали створення 23 ЦНАПів в ОТГ і містах області. Загалом в Плані розвитку Черкаського регіону на наступні три роки маємо більше 700 різнопланових проектів, різних за своїми масштабами, проте ніяк не за значенням для людей. Попереду у нас багато завдань, тому ми не маємо права зупинитися на півдорозі. Наша спільна місія – продовжити розпочаті реформи та довести їх до успішного завершення.

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *