Наш край продовжує отримувати допомогу із-за кордону

photo_2022-06-29_11-20-09Із Польщі волонтери Олександр Купчак та Сергій Брюшенко привезли до районного хаб-складу продукти харчування та деякі інші речі. Це, зокрема, крупи, консерви м‘ясні і овочеві, страви швидкого приготування, сіль, ковдри, чоловічі косметички та матрац.

Про це повідомила голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Виталій Колесник та Олександр Темноход вже вкотре прибули з Італії з багатьма необхідними речами. Макарони, молоко, печиво, дитяче харчування, овочева консервація, дитяче пюре, жіночі засоби гігієни, одяг та медикаменти – усе це зібрано завдяки італійській асоціації «Uniti per la vita» місто Ерколано провінція Неаполя та волонтерами і мешканцями міста Торре дель Греко провінція Неаполя.

Від ТОВ «Евраліс» з Польщі отримали підгузки, зубні пасти, дитяче харчування, одяг, крупи, енергетики. Дякую Едуарду Козіну за співпрацю.

Цими днями згідно з заявками відвантажили гуманітарну допомогу Балаклеївській, Сагунівській, Михайлівській сільським ТГ та громадській організації ГО “Воля і Право” у Смілу. У громадах необхідні речі та продукти харчування отримують громадяни, які знайшли свій прихисток від війни у нашому районі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.