Смілян запевняють, що колектор по вулиці В. Симоненка роблять, а люди падають у ями…

kolektorДо проблеми з реконструкцією колектора по вулиці В. Симоненка долучилися всі: в.о. міського голови Віктор Федоренко, депутати міської ради, депутат обласної ради Олексій Давиденко, а віз і нині там. Хоча якщо судити з відповідей посадовців, які бадьоро запевняють, що роботи виконуються і от-от будуть завершені, то, мабуть, мешканці розкопаної вулиці Василя Симоненка не знають, що в них робиться на колекторі. А, може, це якісь нові технології і ті роботи виконують якісь невидимки в нічний час?
Та людям не до жартів, бо нещодавно до редакції надійшов лист від Й.І. Красавіна, мешканця вулиці В. Симоненка. За іронією долі, саме першого жовтня, в День ветерана, шанований ветеран упав у яму, якими (необгородженими і глибокими) вкрита вся вулиця. Дідусь отримав травми різного ступеня, нині пересувається по хаті лише на милицях і може залишитися сліпим, бо нещодавно переніс операцію з відновлення зору, а нинішні травми якраз і провокують повну сліпоту. На останній сесії депутати міської ради підтримали моє звернення до Президента, Уряду, народного депутата Сергія Рудика. Але от-от розпочнуться дощі, а хочеться не відповідей, а конкретного завершення робіт на колекторі.

Людмила СКОРОХОД

А тим часом на депутатське звернення надійшла відповідь від заступника директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації А. Липканя:

«Про розгляд звернення Депутату Смілянської міської ради Скороход Л.І.

Шановна Людмило Іванівно! На виконання доручення заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Овчаренка С.М. Департамент розглянув Ваше звернення від 15.09.2016 №11 щодо проблемних питань, пов’язаних з ремонтом каналізаційного колектора по вул. Симоненка в м. Сміла, та інформує. Роботи по ремонту вищезазначеного колектора виконуються підрядною організацією ДП «Черкаське будівельномонтажне управління», яке є переможцем проведених відкритих тендерних торгів. З ряду об’єктивних причин (несприятливі погодні умови на початку року тощо) ремонтні роботи дійсно були на певний час призупинені, що створило ряд суттєвих незручностей для місцевих жителів та повноцінного функціонування інфраструктури мікрорайону. На даний час підрядною організацією роботи з ремонту колектора повністю відновлено, вже проведено заміну більше 2 км труб колектора та інші роботи. Найближчим часом всі роботи будуть завершені в повному обсязі та об’єкт буде введено в експлуатацію.

З повагою заступник директора А. Липкань»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *