Народознавча медіагодина: Великодні традиції в Україні та світі”

Напередодні величного свята Великодня, свята, яке несе добро, віру та надію православним християнам у всьому світі, у дитячій книгозбірні провели народознавчу медіагодину, приурочену традиціям святкування Великодня в Україні та світі.

Учні 4 -Б та 6-Б класу гімназії ім.В.Т.Сенатора (класні керівники Антоніна Стуженко, Наталія Зозуля, педагог – орнанізатор Ольга Охота) завітали до бібліотеки, щоб поглибити свої знання з українознавства та дізнатися більше про звичаї та традиції українців та інших народів у святкуванні Великодня.

Гостями заходу стали Юлія Харченко, журналістка, членкиня Національної спілки журналістів, Почесна краєзнавиця України та Ніна Семеновська, завідуюча етнографічним музеєм “Мальва”.

Пані Юлія представила родинну колекцію писанок, якій більше 30 років. Писанки виконані і різних техніках і привезені із різних регіонів України. Цікаво, що писанки створені як професійними майстрами, так і юними писанкарями. Оглянувши виставкову колекцію, під керівництвом пані Юлії діти із захопленням самі спробували оздобити Великоднє яйце за допомогою техніки декупажу.

Пані Ніна познайомила дітей з давніми традиціями, звичаями та обрядами, пов’язаними з Великоднем.

Гімназисти також переглянули пізнавальне відео, читали вірші про Великдень, зіграли в давню українську гру “Навбитки”.

Як завжди, чудовим був міні – концерт вихованців Дитячої школи мистецтв. Артисти, які отримали щирі оплески глядачів: Поліна Нікітчик, Марина Геріх (викладач Оксана Козубенко), Єлизавета Зеленюк, Софія Карпенко (викладач Тетяна Кулініч), Мирослава Карпань, Нікіта Панасенко (викладач Любов Ткачук).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.