Наркобізнес: на Черкащині судитимуть 6 учасників злочинної організації

Прокурорами обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо 6 учасників злочинної організації, які з липня 2020 до лютого 2022 року на території Черкаської області виготовляли та збували психотропні речовини.

Раніше судимий житель м. Черкаси в липні 2020 року створив злочинну організацію, до складу якої залучив місцевих жителів та розподілив між ними визначені ролі та функції.

Під час досудового розслідування встановлено місце, обладнане для виготовлення прекурсорів, з яких у подальшому учасники злочинної організації виготовляли амфетамін.

Збували наркотики через телеграм-канал та Інтернет-сайт, роботу яких цілодобово підтримували інші учасники злочинної організації.

Безпосередній збут наркотичних засобів та психотропних речовин проводили через «закладки» та пошту.

Під час обшуків у членів злочинного угруповання вилучили майже 1 кг канабісу та понад 2 кг психотропних речовин (амфетамін, PVP).

У “лабораторії” виявлено та вилучено 10,5 літрів прекурсорів і майже 4 кг виготовленого учасниками злочинного угруповання фенілнітропропену, а також засоби для виготовлення амфетаміну.

Крім того, в учасників злочинної організації вилучено мобільні телефони, ноутбуки та планшети.

Довідково: санкціями інкримінованих обвинуваченим статей КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.