Найпопулярнішим предметов серед учнів «Всеукраїнської школи онлайн» за три тижні стала англійська мова

376ede5e4da71f38a02262a9b466b4f0_1587738002_extra_large_новый размерПроект «Всеукраїнська школа онлайн» за три тижні трансляції продемонстрував 545 шкільних уроків.

Лише на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України заняття вже переглянули 7,1 млн разів. В ефірі українських телеканалів уроки побачили майже 12,5 млн українців, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Найпопулярнішим предметом «Всеукраїнської школи онлайн» залишається англійська мова. Перший урок для 5-го класу станом на 24 квітня на YouTube-каналі МОН вже переглянуло понад 95 тис. осіб. Також глядачі цікавляться математикою та українською мовою.

Сподобалася аудиторії й фізична активність. Відео першої «руханки», викладеної на YouTube, набрало понад 348 тис. переглядів. А за перші тижні відео з хештегами #руханка та #руханкатоп у соціальних мережах переглянули понад 20 млн разів.

Згідно з даними соціологічного дослідження, яке Соціологічна група «Рейтинг» проводила протягом 10-12 квітня 2020 року, більшість українців позитивно оцінюють запуск «Всеукраїнської школи онлайн».

Цей проект, реалізований спільними зусиллями Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», став унікальним явищем для нашої країни. Адже він не тільки полегшує доступ дітей до освіти під час карантину, а й викладає шкільну програму у новому, зручному та цікавому форматі.

Знімальний процес розпочався 27 березня, а перші уроки були показані в ефірі українських телеканалів 6 квітня. Щодня відбуваються зйомки в середньому 25 уроків. Щотижня в ефір виходить близько 130 уроків з 11 предметів для 5-11-х класів, а також «руханки».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *