Найменше порушень протиепідемічних вимог – лише в садочках та школах

діти вакцинаціяІз початку року фахівці Держпродспоживслужби області провели понад 1600 перевірок громадських закладів, чи дотримуються там протиепідемічних вимог.

Порушення виявили у 261 випадку, розповів начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби у Черкаській області Володимир Папач.

Перевірили 70 садочків, 39 шкіл, 117 закладів громадського харчування, 516 закладів продовольчої та 520 непродовольчої торгівлі, 53 агропродовольчих ринки й 296 інших об’єктів.

Найменше порушень виявили лише в садочках та школах. Порушникам протиепідемічних вимог направили 261 припис та пропозицію щодо усунення порушень. На посадових осіб склали 94 протоколи про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства.

Володимир Папач зазначив, що фахівці Держпродспоживслужби проводять перевірки самостійно і спільно з представниками Національної поліції у складі спільних моніторингових груп. Щодня в області працює 22-25 таких груп.

Водночас Володимир Володимирович закликав вакцинувався тих, хто ще цього не зробив, адже це є надійним захистом від тяжкого перебігу хвороби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *