Найкращий урок юних колегіантів

86864382_1273505886187074_45066348807585792_o_resizeДуже важко вибрати найкращий урок, якщо намагаєшся зробити кожен урок особливим для дітей. Одним із таких уроків був урок-конкурс знавців рідної мови, проведений в День рідної мови у школі №3-колегіумі.

Знати українську в сучасному світі не лише необхідна умова формування успішної особистості, а це ще й стильно, модно  та молодіжно.

Юні колегіанти є справжніми патріотами своєї країни, тож знати для них українську мову – це дуже важливо! На уроці діти об’єдналися в команди, обравши собі такі назви: «Калина», «Українці», «Рідне слово», «Сміла» та «Вільні яструби».

Третьокласники вчилися добирати фразеологізми – синоніми, працювали над римуванням слів, проводили детективне розслідування, шукаючи українські прислів’я серед англійського алфавіту, розгадували анаграми, ребуси, лабіринти українських слів та спробували свої сили в коректурі українських текстів з помилками. Діти змагалися із захопленням та показали чудові знання та навички критичного мислення!

Наталія Маценко,

учитель 3-Б класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.