Найдорожча оренда землі – у Плескачівці

торгиУ жовтні 2018 року під час проведення аукціонів найдорожче продано права оренди земельної ділянки площею 27,8 га в адмінмежах Плескачівської сільської ради Смілянського району.

Про це інформують у головному управлінні Держгеокадастру в Черкаській області.

Щорічна плата за неї зросла до 274,52% від нормативної грошової оцінки землі (НГО), у грошовому еквіваленті – 155 104 грн, стартова ціна була лише 4 520 грн. Це найвищий відсоток на сьогодні в Черкаській області, що значно перевищив вересневий рекорд, коли переможець торгів запропонував 166,9% від НГО за земельну ділянку в адмінмежах Козацької сільської ради Звенигородщини.

Такі показники свідчать про доцільність земельних аукціонів, що значно наповнюють місцеві бюджети.

Усього минулого місяця за результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, передано в користування аграріям 27 ділянок загальною площею 352,6 га. Продані ділянки розташовані в Чигиринському (15 ділянок), Канівському (4), Городищенському (3), Звенигородському (2) районах і по одній ділянці на Смілянщині, Жашківщині й Уманщині.

Разом щорічна орендна плата за ці ділянки завдяки торгам віднині становить 519,9 тис. грн, замість стартової ціни – 219,3 тис.грн (8% від НГО). Зазначені кошти надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких є ця земля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *