Найближчим часом у міській раді планують розглянути усі проєкти рішень, які до цього не були проголосовані

гербМіський голова Сергій Ананко звернувся до керівників відділів та управлінь, які були присутні у сесійній залі, із проханням якнайшвидше підготувати проєкти рішень, які не були досі проголосовані. На сесії, зокрема проголосували за утворення постійних комісій міської ради, а також Положення про постійні комісії.

– Оскільки на сесії комісії проголосовані, прошу начальників відділів та управлінь усі питання, всі проєкти рішень, які були не проголосовані минулою каденцією Смілянської міської ради, перепідготувати і подати на погодження та завтердження постійно діючим комісіям, зазначив міський голова.

А таких питань залишилося чимало.

– Лише в управлінні архітеркурних більше 300 земельних питань, на скільки мені відомо. Всі управління прошу на свої профільні комісії подати всі проєкти рішень, і буквально відзавтра розпочати роботу постійно діючим комісіям, – наголосив Сергій Ананко. – Фінасовому управлінню – підготувати роботу бюджетної комісії, пропрацювати до кінця з розпорядниками коштів. Усе це для того, щоб найближчим часом провести наступну сесію Смілянської міської ради.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *