Найближчим часом стане відомо, чи проводитимуть цього року підсумкову атестацію

дпаПитання проведення державної підсумкової атестації в 2022 році буде вирішено під час засідання парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій вже найближчим часом.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи запитання випускників та батьків стосовно проведення шкільних іспитів цього року, передає osvita.ua.

За його словами, рішення про проведення ДПА має ґрунтуватися на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.

«Спільно з Комітетом із питань освіти, науки та інновацій ми шукаємо рішення щодо проведення державної підсумкової атестації у 2021/2022 навчальному році. Відстежуємо, зокрема, показники захворюваності на COVID-19 у різних областях», – зазначає міністр.

Водночас він наголосив, закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2022 році.

«Але, враховуючи ситуацію з поширення коронавірусу та з метою мінімізації ризиків для здоров’я учасників освітнього процесу, попередні два роки Верховна Рада України ухвалювала рішення про звільнення від ДПА учнів 11 класів», – зазначає Шкарлет.

Також він зауважив, що наразі тривають активні консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *