Найбільше в області за місяць зросли ціни на яйця

споживчі ціниЗа місяць споживчі ціни в Черкаській області зросли на 1%. Як порахували в обласному управлінні статистики, найбільше (на 16,4%) подорожчали яйця. На 4,2–0,9% зросли ціни на сири, масло, кисломолочну продукцію, соняшникову олію, молоко, м’ясо та м’ясопродукти, хліб, рибу та продукти з риби.

Водночас на 6,5–0,6% подешевшали фрукти, рис, продукти переробки зернових, цукор, безалкогольні напої.

Алкогольні напої та тютюнові вироби знизилися в ціні на 0,5%, що пов’язано зі здешевленням алкогольних напоїв на 2,3%. Разом з тим ціни на тютюнові вироби зросли на 1,4%.

Одяг і взуття подорожчали на 4,1%. Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види
палива відбулося на 1,5%, в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 3,5%, утримання та ремонт житла – на 1,6%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,1%, що зумовлено переважно подорожчанням амбулаторних послуг на 3,7%. Крім того, фармацевтична продукція, медичні товари та обладнання подорожчали на 0,6%.

Ціни на транспорт зросли на 0,4%. Водночас проїзд у залізничному пасажирському транспорті подешевшав на 1,6%, паливо та мастила – на 0,4%.

Підвищення цін у сфері зв’язку на 1,5% викликано подорожчанням послуг інтернету на 2,8% та мобільного зв’язку – на 1,4%.

Послуги освіти подорожчали на 15,4%, а саме: вищої – на 22,5%, середньої – на 13%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *