Найбільше на Черкащині подорожчали макарони, риба та м’ясо

споживчі ціниСпоживчі ціни в Черкаській області у вересні 2020 року порівняно з серпнем зросли на 0,7%. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому не змінилися, інформують в обласному управлінні статистики.

При цьому на 10,6% зросли ціни на яйця, на 4,1–0,6% – на макаронні вироби, сири, рибу та продукти з риби, молоко, м’ясо та м’ясопродукти, безалкогольні напої.

Водночас на 7,5% і 7,1% подешевшали фрукти та овочі, на 1,9–0,5% – рис, кисломолочна продукція, соняшникова олія, масло.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,6%.

Одяг і взуття подорожчали на 4,2%, у т.ч. одяг – на 4,9%, взуття – на 3,3%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 5,3% відбулося в основному за рахунок підвищення цін на природний газ на 23,8%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,0%, що зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 1,2% та амбулаторних послуг – на 1,0%.

Підвищення цін на транспорт на 0,1% в першу чергу спричинено подорожчанням автомобілів на 1,4%. Разом з тим на 2,2% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті, на 0,4% – паливо та мастила.

Послуги освіти подорожчали на 1,9%, а саме: вищої – на 4,2%, середньої – на 3,3%.

Різні товари та послуги зросли в ціні на 1,6%.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *