Найбільше черкащани зверталися до Держпродспоживслужби щодо підвищення цін на продукти

продукти ціниІз початку введення військового стану до Держпродспоживслужби надійшло понад 2 тисячі звернень щодо підвищення цін. Про це розповів т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Анатолій Вовнюк під час онлайн-наради з керівниками головних управлінь.

Більше половини звернень (60%) стосувалися підвищення цін на продукти харчування. На другому місці – ціни на пальне (21%), на третьому – ціни на ліки (2%). Інші звернення стосувалися цін на дитячі товари, оренду житла, послуги перевезення та ЖКГ.

Загалом фахівцями Держпродспоживслужби проведено понад 11 тисяч спостережень цін щодо товарів, що мають істотну соціальну значущість. Порушення були встановлені у значної кількості суб’єктів господарювання.

За результатами проведеної роботи відбувалося коригування цін на деякі товари, відновлювалася робота терміналів тощо.

Головна вимога Держпродспоживслужби – щоб на торговельному ринку України суб’єкти господарювання реалізували товари, що мають істотну соціальну значущість за економічно обґрунтованими цінами.

У разі виявлення підвищення цін черкащани можуть звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області за телефонами:

  • (0472) 33 12 08;
  • (0472) 63 05 27.

Звернення можна відправляти на е-mail: zahyst.cherkasy@gmail.com

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.