Найбільша окраса Сміли – її роботящі, талановиті, патріотичні люди

DSC_9162У Смілянському коледжі харчових технологій студенти групи КВП-15 підготували і провели цікавий виховний захід “Сміла: вчора, сьогодні, завтра”.  Під час заходу присутні здійснили подорож рідним містом, ознайомилися з його історичними пам’ятками, дізналися про трудові і бойові звершення смілян. Студенти  підготували цікаві повідомлення про перші поселення на річці Тясмин, де потім у 40-х роках 17 століття виникло містечко Сміла.

Про славне козацьке минуле Смілянщини цікаво розповів викладач історії Валентин Решетняк.  На долю сьогоднішнього покоління випали нелегкі часи, та найстрашніше, що може бути, – це військові дії на території України. Війна увірвалася й перекреслила все: сьогодення і плани на майбутнє, родинні й дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні.

Багато патріотів нашої Батьківщини воюють у зоні АТО, захищаючи  свободу, незалежність та територіальну цілісність України.  Країна  у ці буремні дні поділилася на “фронт” і “тил”. Керівник волонтерського гуртка «Небайдужість» Олена Демченко   розповіла про небайдужих  смілян, які не змогли залишатися вдома і захищають кордони Батьківщини, і про волонтерів, які максимально підтримують бійців та про активну участь студенства у волонтерській діяльності.

У день проведення заходу Україна вперше свядкувала День добровольця. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника Небесної сотні.

В оповідь логічно вплелися й сторінки історії навчального закладу, якому в цьому році виповнюється 133 роки. Багато в чому сміляни завдячують вкладу родини Бобринських у розвиток міста.

На заході були присутні і батьки. Голова батьківського комітету Бик В.В. підкреслила, що для неї Сміла із чужого незнайомого міста перетворилась на рідне, де минули роки її юності, де в серце постукало перше кохання, де народились її діти. Вона наголосила, що найбільша окраса Сміли – її роботящі, талановиті, патріотичні люди, які завжди з гордістю говорять: «Сміла – моє рідне місто».  А Лапигіна Т.І., яка народилась і виросла в  Смілі, поділилась спогадами про те, як вона ще школяркою під час екскурсії на цукровий завод вперше побачила студентів-практикантів нашого коледжу та почула про наш навчальний заклад. На закінчення свого виступу Тетяна Іванівна закликала присутніх гордо нести  звання студента нашого коледжу, примножувати славні традиції та здобутки випускників.

Тетяна  Зінченко , класний керівник групи КВП-15

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.