Найбільш запитувані та високооплачувані професії Смілянщини

професіїСтартує літній сезон і на ринку праці стає спекотно. Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували для Вас інформацію про найбільш запитувані та високооплачувані професії.

Фахівці сфери обслуговування

Перукарі, майстри манікюру та педикюру, масажисти, кухарі, бармени, офіціанти. Сміляни не шкодують часу та коштів на догляд за собою чи приємний відпочинок. Хороших майстрів готують у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Ці професії ви можете отримати безкоштовно. Звертайтеся до нас. Заробітна плата фахівців сфери обслуговування стартує від 5000 грн.

Робітничі професії

Водії, слюсарі, автомеханіки, швачки – мають великий попит на ринку праці. Така тенденція пов’язана з дефіцитом кваліфікованих робочих кадрів. Смілянський міськрайонний центр зайнятості пропонує безкоштовне навчання людям, які бажають здобути робітничий фах. Навчання відбувається на замовлення роботодавців, тож Ви гарантовано отримаєте роботу. Зарплата робітників  становить від 5000 до 12000грн

HR-фахівці

Вміти обирати кваліфіковані кадри, формувати команду, мотивувати персонал до роботи, виконувати офісну роботу – це все входить в компетенції HR-спеціалістів. В середньому, таким фахівцям у Смілі готові платити від 8000-до 12000грн.

Поліцейські

Робота в поліції приваблює смілян стабільністю, заробітною платою від 10000 грн та можливістю здобути вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ.

Маркетологи

Підприємства Сміли збільшують обсяги виробництва в літній період. Тому активно розширюють ринки збуту. Саме для цього і залучають досвідчених маркетологів. Заробітна плата таких фахівців стартує від 8000 грн.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас скористатися нашими послугами з пошуку роботи чи пошуку кваліфікованих фахівців. Ми раді бути Вам корисними!

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *