Наявність боргових зобов’язань тягне за собою нарахування штрафних санкцій

Головне управлінні ДПС у Черкаській області нагадує платникам, що наявність боргових зобов’язань щодо податків і зборів тягне за собою нарахування штрафних санкцій.

Згідно з нормами ПКУ, податкова вимога надсилається тільки на суму боргу, що перевищує 180 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (на сьогодні – це 3060 гривень).

✅Тож у випадку, коли податковий борг – менше зазначеної суми, податкова вимога платнику не надсилається. Відповідно платники із сумами боргу до 3060 гривень, які не отримали податкової вимоги, можуть навіть і не знати про його наявність та накопичувати борг за рахунок штрафних санкцій, які застосовуються за несвоєчасну сплату податків.

Інформацію про стан розрахунків з бюджетом можна отримати в Електронному кабінеті, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua/ (або через вебпортал ДПС (http://tax.gov.ua/)) після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, або на письмовий запит щодо звіряння стану розрахунків за платежами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.