Рятувальники нагадують правила пожежної безпеки при експлуатації нагрівальних приладів

132959341_2766205016966632_2464116133735140320_n_новый размерОднією із причин пожеж є порушення правил користування електричними приладами. Аналіз таких випадків показує, що вони відбуваються в основному, з двох причин: у разі порушення правил пожежної безпеки під час користування електропобутовими приладами і прихованої несправності цих приладів.

Крім того, пожежі можуть виникати і від несправної електропроводки або неправильної експлуатації електромережі. Це може статися, наприклад, якщо в одну розетку увімкнути декілька досить потужних побутових приладів водночас. Виникає перевантаження, проводи можуть нагрітися, в ізоляції спалахнути.

Основні запобіжні заходи і правила пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті:

  • нагрівальні прилади можна встановлювати тільки на негорючі підставки;
  • забороняється залишати включені прилади без нагляду;
  • необхідно спостерігати за щільністю контактів в місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою, тощо;
  • небезпечно замінювати запобіжники, що перегоріли в телевізорах, приймачах і інших побутових приладах саморобними або плавкими запобіжниками;
  • забороняється користуватися саморобними нагрівальними приладами;
  • розетка підключення вилки живлення повинна знаходитись у доступному місці для швидкого відключення телевізора від електромережі;
  • слід вимикати телевізор, якщо дорослих немає у кімнаті; – у випадку виникнення несправності в роботі електроприладу не допускати повторного його микання.

Смілянські рятувальники нагадують, тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі.

При пожежі дзвоність до Служби порятунку за номером «101».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *