Надходження податків від Черкаської області перевищать 10,5 мільярдів гривень

1105058-e1572364146958У Черкаській області збір податків до державного бюджету України уже перевищив 4,5 млрд. гривень. А надходження податків до місцевих бюджетів Черкаської області незабаром сягнуть шести мільярдів гривень. Очікувані надходження десяти місяців до бюджетів – 10,6 млрд грн податків, зборів, платежів. Це на 1,7 млрд гривень більше, ніж за січень-жовтень минулого року, коли надійшло 8,9 млрд гривень, інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на ГУ ДФС у Черкаській області.

Збір до державного бюджету України очікується у розмірі 4,6 млрд гривень (+939 млн грн порівняно з показником минулого року).

Місцеві бюджети Черкаської області мають отримати майже 6 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження очікуються більші на 737 млн гривень. Зокрема, очікується 3,6 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, 939 млн грн єдиного податку, 753 млн грн земельного податку, орендної плати за землю та 335 млн грн акцизу.

Також очікується перерахування 4,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, які одразу будуть спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *