Надання адміністративних послуг за 8 місяців Смілянською ОДПІ

Сміла_ОДПІНадання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків.За січень-серпень 2018 року Центрами обслуговування платників Смілянської ОДПІ (далі – ЦОП) було надано 22 430 адміністративних послуг.
У зазначеному періоді видано 11 590 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.
Видано довідок 5 708 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків
Видано довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України  290 платникам.
За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій,  книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до ЦОП звернулося 1 433 суб’єктів підприємницької діяльності.
Стати платниками єдиного податку виявили бажання 716 суб`єктів підприємницької діяльності; надано 861 послуг з реєстрації  книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.
Співробітниками ЦОП протягом січня-серпня 2018 року надано 6 257 консультацій з питань податкового законодавства, отримано та відпрацьовано 9 278 одиниці вхідної кореспонденції, прийнято та внесено до бази даних 44 319 форми податкової звітності, інформують у Смілянській податковій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *