Надання адміністративних послуг Смілянською ОДПІ

Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків, інформують у Смілянській ОДПІ та повідомляють, що за січень-квітень 2018 року Центрами обслуговування платників було надано 12 122 адміністративні послуги.

У зазначеному періоді видано 5 104 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Видано довідок 4797 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків

Видано довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України 158 платникам.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до ЦОП звернулося 667 суб’єктів підприємницької діяльності.

Стати платниками єдиного податку виявили бажання 390 суб`єктів підприємницької діяльності; надано 331 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.

Співробітниками ЦОП протягом січня-квітня 2018 року надано 3575 консультацій з питань податкового законодавства, отримано та відпрацьовано 3 261 одиниці вхідної кореспонденції, прийнято та внесено до бази даних 25 325 форми податкової звітності.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *