Над військовою частиною у Смілі помітили безпілотник

22218191_867048576797734_2086333530803442053_oБлизько 20-ї години 3-го жовтня 2017-го року над технічною територією військової частини, що дислокується у місті Сміла, Черкаської області, було помічено проліт безпілотного літального апарату. Про це інформує спільнота Генерального штабу ЗСУ в мережі Facebook.  БПЛА, що рухався на висоті близько 150-200 метрів, спостерігався протягом 10 секунд. Чатовий, що помітив літальний апарат, вогонь на ураження не відкривав, тому що БПЛА перебував у секторі, в якому заборонено стрільбу. Під час огляду території військової частини по маршруту руху безпілотного літального апарату було виявлено електронний маячок з автономним джерелом живлення.
Того ж дня біля військової частини, що дислокується у населеному пункті Чорнобаївка, Херсонської області, військовослужбовцями було затримано 3 цивільні особи, які керували польотом безпілотного літального апарату. Після огляду БПЛА встановлено, що це квадрокоптер-іграшка без ознак носіїв технічних пристроїв відео (фото) спостереження.

Всього ж протягом 2017 року військовослужбовцями Збройних Сил України зафіксовано 72 випадки застосування БПЛА в районах розташування військових частин. Затримано 26 осіб, що керували безпілотними літальними апаратами. У окремих випадках для збиття даних апаратів застосовувалася зброя.
Генеральний штаб Збройних Сил України закликає усіх власників БПЛА не використовувати їх у районах розташування військових частин. Це дозволить уникнути ситуацій, пов’язаних зі збиттям літальних апаратів та затриманням їхніх операторів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *