На знак підтримки українських моряків на центральній площі Сміли замайорів прапор ВМС України

DSC_0683 (2)На центральній площі Сміли підняли прапор військово-морських сил України. Нині він майорить разом із малиновим прапором нашого міста. Таким чином сміляни висловлюють підтримку українським морякам, які зараз перебувають у полоні росіян. У їх числі – земляки та моряки із підшефного катера «Сміла», розповів начальник сектору інформаційно-аналітичної політики Олександр Головченко.

– Сміляни пам’ятають, як у 2014 році, коли російські окупанти захопили Крим і наш катер «Сміла» разом з іншими кораблями намагався вирватися із оточення. На знак підтримки сміляни тоді вивісили прапор військово-морського флоту України поруч із прапором Сміли. Нині, коли теж в Україні знають про Смілу, де народився Олег Мельничук, капітан рейдового буксиру “Яни Капу”, захопленого росіянами. Ми з ним також солідарні. Це чудовий, сміливий хлопець, який гідно тримається і не зрадив Україну. Росіяни застосували до нього санкції, обвинуватили в тому, чого він не робив. Окрім того, за словами командира катера “Сміла”, Олександра Гарагулі, серед полонених опинився зв’язківець із підшефного катера, Володимир Варімез. Його, як класного спеціаліста відправили на ті кораблі на час походу. Він також опинився серед полонених.
На знак солідарості і з Олегом, і з Володею сміляни знову на головному флагштоці міста підняли прапор військово-морських сил України.
Хлопці, тримайтеся! Ми знаємо, що ви – гідні герої. Сміла разом з вами!

Щодня прапор нагадуватиме жителям міста про українських моряків, їх мужність та потребу у підтримці, адже вона їм зараз дуже потрібна.

DSC_0666.MOV_snapshot_00.01_[2018.11.30_10.41.16] (2) DSC_0680.MOV_snapshot_00.02_[2018.11.30_10.51.18] (2) DSC_0683 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *