На засіданні ЖКГ розглянули питання щодо освітлення, доріг та створення нового комунального підприємства

dsc_0270Під головуванням Максима Глущенка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

У роботі взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс та заступники міського голови.

Депутатми рекомендували на затвердження сесії програми щодо утримання, ремонту і розвитку зовнішнього освітлення СКП «Комунальник» на 2021 рік, капітального ремонту, експертизи, модернізації та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках на 2021-2024 роки.

Також тут визначили статус гуртожитку по вул. Т. Шевченка, буд. 47 та перепрофілювали гуртожиток по вул. родини Бобринських, буд. 137, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Важливим є проект рішення про передачу автодоріг з комунальної власності громади Сміли у державну. Це результат тристоронньої зустрічі за участі народного депутата України Олександра Завітневича, голови Державного агентства автомобільних доріг Олександра Кубракова та міського голови Сергія Ананка.

Підтримали і проєкти рішень щодо звільнення комунальних підприємств «ВодГео», «Смілакомунтеплоенерго», «Комунальник» від сплати частини чистого прибутку (доходу) до міського бюджету у 2021 році, затвердили Статут СКП «Комунальник».

На засіданні опрацювали і питання про створення нового СКП «Вод Гео» та програми поповнення його статутного капіталу на 2021 – 2022 роки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *