На засіданні виконкому затвердили перелік доріг, які цьогоріч будуть відремонтовані

img_20190322_11584422 березня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету.  

Члени виконкому прийняли рішення щодо делегування Державному підприємству “Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області” функцій замовника при здійснені закупівель робіт та послуг з поточного середнього ремонту вулиці Соборна, а саме: ділянки від перехрестя вул. Перемоги – Соборна до знаку Сміла на виїзді з міста, загальною протяжністю 1 605 м та середньою шириною проїзної частини 14 м. Саме на цю ділянку дороги на засіданні Бюджетного комітеті Верховної Ради України при сприянні народного депутата України Сергія Рудика та узгодженності між членами комітету, керівництва Черкаської ОДА та міської влади було виділено 15 млн. грн.

На засіданні було затверджено перелік доріг комунальної власності для проведення поточного ремонту дорожного покриття вулиць на 2019 рік, в який включено 16 вулиць на суму 3 млн. грн загалом: по 199 тис. грн на вулиці Мічуріна, Родини Бобринських, Кременчуцька, Незалежності, Севастопольська, Сунківська, С.Морочковського, Кармелюка, Одеська, І.Федорова, Перемоги, Трипільська; 172 тис. грн – на вулицю Ротондівська, по 140 тис. на вулиці  Юрова, Філатова.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *