На засіданні виконкому розглянули питаня щодо автобусів, Дня міста та стипендії молоді

6 вересня у малій залі Будинку рад під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 9 членів виконкому. На порядок денний засідання було винесено 29 питань.

Перед початком засідання члени виконкому обговорили питання щодо підвищення тарифу за проїзд у громадському транспорті та відміни перевізниками окремих маршрутів. Присутні на засіданні жителі міста, які користуються послугами автобусів на маршрутах №№37, 41 висловили своє невдоволення рівнем обслуговуванням ПП І.Плютою. Міський голова дав доручення юридичному відділу підготувати позов до суду з питання неправомірності підняття тарифів. Головний інженер ПрАТ «Смілянське АТП 17128» Володимир Скирчук, який прибув на засідання пізніше, надав інформацію про правомірність проходження регуляторних актів щодо підвищення тарифів на пасажирські перевезення, з чим були незгоді і висловили свої пропозиції члени виконкому Ілля Слободяник та Анатолій Терещенко. Міський голова поставив на порядок денний проекти рішень щодо затвердження тарифу на пасажирські перевезення у розмірі 5 грн. для ПрАТ «Смілянське АТП 17128» та ПП І.Плюта – дані проекти підтримали 6 членів виконкому і рішення не були прийняті.   

Члени виконкому заслухали інформацію начальника організаційного відділу Віталія Єфремова щодо використання бюджетних коштів згідно рішення про відзначення в місті Дня незалежності та розглянули заходи з нагоди відзначенням 621-ї річниці з дня заснування міста.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Наталія Незнанова ознайомила присутніх з проектом рішення щодо стипендії творчо обдарованим дітям та молоді міста. Заступник начальника управління – начальник відділу освіти Марія Яцина озвучила фактичну мережу закладів освіти, класів, груп на 2018-2019 навчальний рік, яка була затверджена членами виконкому. На 01.09.2018 в школах міста укомплектовано 27 перших класів (721  учень) та 18 десятих класів (412 учнів). В той же час, на даний момент освітянам міста на зарплату не вистачає біля 6,5 млн. грн.

Члени виконкому затвердили фінансові плани КПВП «Архітектурно-планувальне бюро» та КП «Кобзар» на 2019 рік, призначили адреси житлових будинків, не погодили місце розташування тимчасової споруди, затвердили новий розмір плати за навчання в школах естетичного виховання, ритуальні послуги для СКП «Комунальник» на поховання безрідних, внесли зміни до деяких рішень виконкому, надали допомогу на поховання, розглянули  та прийняли відповідні рішення щодо надання статусу дитини-сироти та встановлення піклування над окремими особами.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *