На засіданні виконкому проголосували за виділення одноразової допомоги смілянам

img_3722У малій залі Будинку рад під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 8 осіб, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Присутні пітримали рішення про утворення міського оперативного штабу з питань підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо – зимовий період 2021-2022 років.

Надано дозвіл СКП «Комунальник» на списання з балансу огорожі по вул. Чмиренка – Трипільська та на кладовищі “Загребля” по вул. Сунківська.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Тетяна Трушкова проінформувала про міську програму «Творча обдарованість на 2021 – 2025 роки».

На виконкомі внесли зміни до рішення щодо затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради на 2021 рік».

Члени виконавчого комітету схвалили надання одноразової грошової допомоги 14 жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах на загальну суму 10 500 грн. та 6 особам – на поховання загальною сумою 6 000 грн.

Також опрацьовано проекти рішень, підготовлені службою у справах дітей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *