На засіданні виконкому назвали дату, до якої має бути вирішене питання щодо лічильників і нарахувань

img_20190212_16274012 лютого під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 13 членів виконкому. На порядок денний було винесено питання, яке розглядалося за дорученням голови облдержадміністрації Олександра Вельбівця під час зустрічі з громадою міста.

Секретар ради проінформував членів виконкому про зустріч жителів міста з головою облдержадміністрації, яка відбулася у першій половині дня, окреслив проблемне питання завищених нарахувань за надане тепло в окремих будинках міста.

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Ігор Тесленко проінформував про об’єм спожитого газу та збільшення споживання електроенергії у січні 2019 року у порівнянні з груднем 2018 року. Своє бачення щодо виникнення проблемного питання висловив начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко, невірного підходу керівництва підприємства до вирішення питання. Начальник управління також зазначив цифри збільшення споживання газу на 150 тис. кубічних метрів, електроенергії на 60 тис. кВт.

Член виконкому Олег Трушкевич запропонував зробити перерахунки по квадратним метрам в тих будинках, де лічильники встановленні незаконно або введені в експлуатацію з порушеннями.

Віктор Федоренко запропонував керівнику комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» до 17 лютого привести відповідно до чинного законодавства питання встановлення лічильників та нарахування за спожите тепло. Члени виконкому підтримали дану пропозицію.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *