На засіданні тарифної комісії обговорили питання тарифу у міських автобусах

dsc_07452 березня у Будинку рад відбулося засідання тарифної комісії.  У її роботі взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступники міського голови, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На порядку денному було питання про тарифу у міських автобусах. Пасажирськими перевезеннями у Смілі займаються три перевізники: ПрАТ “Смілянське АТП 17128”, ФОП Плюта І.О., ФОП Меркулов В.Л.

Міський голова Сергій Ананко зазначив, що перевізники подали нові розрахунки ще у грудні 2020 року, останній раз тарифи переглядалися у 2018 році.

Також зауважив, що нині відновлено рух автобусів по маршруту №3, повністю – по маршруту №4, вечірній рух автобусів по маршруту №30. У майбутньому хочуть відновити ще й нічні рейси за даним маршрутом.

Одним з головним чинників зміну тарифу є підняття мінімальної заробітної плати, яка складає 40% у тарифі.

Міський голова звернув увагу перевізників на те, що потрібно покращити санітарний стан автобусів, культуру обслуговування пасажирів.

В той же час Сергій Ананко зазначив, що збільшення тарифу хоч і є непопулярним кроком, але потрібне для збереження пасажирських перевезень та транспорту перевізників.

На засіданні зазначили, нині всі міста в Черкаській області вже працюють по тарифу 7 грн.

Врешті, члени тарифної комісії погодили перевізникам зміни до тарифу. Попереду проходження тарифу як регуляторного акту, також має бути рішення виконавчого комітету.

На завершення засідання підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між виконавчим комітетом Смілянської міської ради та перевізника. Згідно з меморандумом, після прийняття нових тарифів, перевізники зобов’язуються безкоштовно возити учнів 1-4 класів у робочі дні при наявності учнівського квитка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *