На засіданні спортивного активу міста підбили підсумки роботи

img-ddcbb27cec6f14506bd0b8466b1f6f6f-v4 березня під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання спортивного активу міста.

У засіданні взяли участь працівники управління освіти, молоді та спорту, ДЮСШ «Олімп», БДЮТ, керівники спортивних клубів міста, представники спортивної громадськості міста.

Про це інформує відділ молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

Начальник відділу молоді та спорту Наталія Маслюк проінформувала про підсумки розвитку спортивної галузі м. Сміла за 2019 рік та окреслила основні завдання на 2020 рік.

Директор ДЮСШ «Олімп» В’ячеслав Коломієць ознайомив із підсумками роботи за 2019 рік. Керівники міських спортивних клубів долучилися до обговорення означених питань та доповіли про досягнення за минулий рік, дякували відділу молоді та спорту управління освіти, молоді і спорту за співпрацю. 

В.о. головного спеціаліста відділу молоді та спорту Світлана Тертій ознайомила із проектом рішення «Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2020 рік у м. Сміла».

Члени спортактиву також обговорили проект «Положення міської церемонії нагородження «Герої спортивного року» за підсумками 2019 року» та затвердили зміни до нього.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *