На засіданні ради обговорили цьогорічні національно-патріотичні заходи

img_20200127_15283827 січня під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. У роботі засідання взяли участь представники громадських організацій міста. 

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Тут затвердили план роботи та заходи з національно-патріотичного виховання серед учнівської молоді на 2020 рік, внесли зміни до міської програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розглянули питання щодо преспективи розвитку центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді “Смілянська січ” при Будинку дитячої та юнацької творчості. 

Обговорили і питання організації проведення навчально-польових зборів з юнаками і залучення до їх проведення учасників АТО та козацтва, міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

У другій половині року заплановано розглянути питання про проведення міських заходів до Дня українського козацтва (фольк-фестиваль інсценізованої пісні “Пісенна душа України”), до Дня Гідності та Свободи, Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Керівник міської організації ветеранів АТО Сергій Водяний порушив питання щодо наявності та використання навчальної зброї під час вивчення предмету “Захист Вітчизни”. 

Члени координаційної ради обговорили це питання та шукали шляхи його вирішення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.