На засіданні комісії говорили про боржників зі сплати аліментів

img_20181106_1140296 листопада у малій залі Будинку рад відбулася міжвідомча нарада щодо планування кошторису місцевого бюджету з метою виконання боржниками по аліментах постанов суду, винесених на підставі протоколів про адміністративні правопорушення, відповідно до ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження». Метою даної наради є вирішення проблемних питань, що виникають при виконанні постанов суду про притягнення боржників до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно-корисних робіт. 

03.07.2018 Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права на належне утримання», який набрав чинності 28.08.2018. 

У нараді взяли участь представники міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, міського фінансового управління, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, міськрайонного центру зайнятості.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *