На засіданні бюджетної комісії вирішували, що робити із Будинком культури СЕМЗ

На засідання профільної бюджетної комісії проаналізували ефективність використання об`єктів комунальної власності. Зокрема, при розгляді об`єктів культури були напрацьовані пропозиції щодо можливого продажу БК СЕМЗ при оформленні земельної ділянки.

Як зазначила начальник віділу культури Ірина Бобошко, даний об`єкт у реєстрі Міністерства культури на даний час не зазначений як заклад культури, але в той же час є пам`яткою архітектури. На сьогодні найбільшим орендарем БК СЕМЗ є ТОВ “СмілаЕнергопромтранс” – 1824 кв. м. під офіс.

Відділу культури доручили підготували лист до Міністерства культури з проханням виключити з переліку Будинку культури у мікрорайоні Загребля з метою вичення питання можливості його подальшого продажу.

На 2021 рік відділ культури пропонує здати в оренду приміщення площею 31 кв. м. клубу Мала Яблунівка (раніше було зайнято під відділення пошти) та декілька приміщень міського Будинку культури – 42 кв.м. підвального приміщення та 154 кв.м. балетної зали (почасово на два дні).

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *