На засіданні антирейдерського штабу черкаські перевізники поскаржилися на нелегалів

На засіданні антирейдерського штабу черкаські перевізники поскаржилися на “нелегальні виїзди конкурентів”, що завдають фінансових збитків підприємцям.

Голова облдержадміністрації Сергій Сергійчук звернувся до присутніх представників правоохоронних органів: 

– Я вважаю такі речі неприпустимими. Звертаюся до правоохоронних органів з вимогою перевірити цю інформацію. Ті, хто покриватиме нелегалів, враховуючи і посадовців, залишаться без роботи. Колективу адміністрації я повідомив, що той, хто порушуватиме закон, працюватиме в інших місцях.

Директор департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА Сергій Чубань доповів, що структурний підрозділ зібрав інформацію про транспортні порушення і місця скупчення нелегальних перевізників. Відповідний звіт передають усім службам, в компетенції яких контроль законності перевезень, зокрема Укртрансбезпеці та поліції. 

Нагадаємо, що голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Сергійчук перезапускає роботу обласного оперативного штабу з протидії аграрному рейдерству. Завдання штабу – оперативно реагувати на випадки силового захоплення земель, підприємств, будь-якої власності.

Пресслужба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *