На залізничному вокзалі станції ім. Т.Шевченка вперше провели Ярмарку вакансій

15 грудня   у рамках Всеукраїнського проекту «Квиток до успіху» у Смілі на залізничному вокзалі було організовано та проведено  Смілянським міськрайонним центром зайнятості спільно з Відокремленим підрозділом «Вокзал станції імені Т. Шевченка» за сприянням  директора вокзалу Євгенія Останіна  ярмарок вакансій.
До участі були запрошені підприємства, які мають  найбільшу кількість  актуальних вакансій: ПАТ «Смілянський машинобудівний завод», ПАТ «НВП «СЕМЗ», ТОВ «Меблі ЛІВС», приватний підприємець  Ольга Манцова, Шевченківська дирекція сигналізації та зв’язку та соціальний партнер служби зайнятості  Смілянський регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, інформує сайт райдержадміністрації.
На заході було  97 відвідувачів, яким  запропоновано  37  актуальних вакансій.
Роботодавці   презентувати свої підприємства,  розповіли про актуальні посади, специфіку діяльності, умови праці, рівень заробітної плати та наявність соціального пакета для працівників.
Представники роботодавців  мали змогу  ознайомитися  з резюме пошукачів роботи.
В ході ярмарки вакансій фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості надали  близько 35 консультацій відвідувачам заходу  щодо послуг служби зайнятості та можливості  пошуку через відео презентації вакансій в соціальній мережі, розміщення відео резюме тощо, надали інформацію щодо професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, відповіли на різноманітні запитання  учасників  заходу.
Ярмарка вакансій  на залізничному вокзалі у Смілі проводилася  вперше і, як зазначив заступник начальника вокзалу Олександр Кушковий , є надія, що не востаннє.
Головна мета заходу  – щоб кожен смілянин та гість Сміли мав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець – висококваліфікованого працівника.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *