На заходах з безпеки праці наголосили працівникам швейної фабрики

Фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці надали консультації працівникам швейного підприємства на Черкащині.

Під час консультування обговорили особливості безпечної експлуатації швейного обладнання та необхідність усунення шкідливих факторів, що можуть призвести до настання нещасних випадків з працівниками.

Посадовці відзначили, що на робочих місцях на працівників швейної фабрики можуть впливати такі шкідливі фактори: шум у цеху, недостатнє освітлення, пил, монотонність робочих процесів, ураження електричним струмом, нервово-емоційне напруження.

Особливу увагу інспектори приділили заходам із недопущення виробничого травматизму, зокрема необхідності своєчасної перевірки придатності систем вентиляції, перевірки технічного стану обладнання перед початком роботи та усунення всіх виявлених недоліків, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, організації режиму роботи та відпочинку працівників.

З метою недопущення травмування працівників на роботі, інспектори надали рекомендації щодо безпечної організації робочих місць, інформують в обласному управлінні Держпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.