На захисті дітей: смілянська школа взяла участь у пілотному проєкті «Stop_sexтинг»

262819918_2050333428477453_2685020850721990936_nВ останній тиждень листопада школа №7 взяла участь у пілотному проєкті, ініційованому Міністерством освіти і науки України спільно з освітнім проєктом «Stop_sexтинг» за підтримки компанії мобільного зв’язку «Київстар».

Черкащина – перший регіон, де апробується програма інформаційної підтримки підлітків від загрози сексуального насилля, смілянська школі №7 – єдина у Смілі взяла участь у цьому проєкті.

Класні керівники 7-11 класів, практичний психолог, адміністрація закладу стали учасниками вебінару, який проводили куратори освітнього проєкту, переглянули відео, отримали методичні вказівки та роз’яснення щодо методик проведення інформаційного заходу для підлітків.

Школярі пройшли квест-онлайн, який ознайомив учасників з ситуацією, що сталася в житті віртуального підлітка. Класні керівники познайомили учнів з поняттям «секстинг».

Обговорюючи запропоновану «віртуальну історію», діти обговорили та усвідомили причини та наслідки незвичної для них форми Інтернет-насилля, склали план дій щодо звернення за підтримкою у разі подібної ситуації та створили «стіну підтримку» для людини, яка зазнала насилля або експлуатації в інтернеті.

– Розмова з підлітками була щирою, кожен з них відчував небайдужість дорослих до їхніх проблем, бажання зробити все для того, щоб у реальному житті дітей подібних історій ніколи не було, зазначили у школі.

Діти отримали урок, на завершення якого прийшло усвідомлення – щасливе життя в руках кожного з нас. По завершенню заходів педагоги взяли участь в анкетуванні, яке підготували автори проєкту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.