На ярмарку вакансій для комунального підприємства шукали працівників

HPO9CaeDДнями в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості був проведений ярмарок вакансій за участю комунального підприємства «Вод ГЕО», в якому взяли участь 30 шукачів роботи. Підприємство займається наданням послуг з водопостачання та водовідведення, монтажем водопровідних мереж та будівництвом трубопроводів, проводять технічні випробування та дослідження.

Про це повідомляє Смілянський міськрайонний центр зайнятості.

Захід проходив за участю директора КП «ВодГЕО» Овсійчука Володимира Івановича. «Головний потенціал КП «ВодГЕО» – це кадри. Тому на підприємстві важливу увагу приділяють професійному розвитку молодих спеціалістів і професіоналів з великим досвідом роботи в різних сферах. Для кожного працівника створюються належні умови для розкриття його потенціалу», – наголосив керівник.

Присутнім були запропоновані вакансії, які є актуальними на цей час, а саме: головний інженер, головний економіст, бухгалтер, майстер, контролер водопровідного господарства тощо.

Інспектор з кадрів Даря Назарова Дар’я детально зупинилася на характеристиці кожної вакансії, розповіла про особливості роботи, ознайомила присутніх з режимом та умовами праці на виробництві, оплатою праці.

Пропозиції роботодавця викликали зацікавлення, як результат – 6 осіб пройшли співбесіду з керівником підприємства, були запрошені на виробництво для ознайомлення з ним та проведення подальшої співбесіди з керівниками профільних структурних підрозділів.

Практика доводить, що проведення ярмарків вакансій дає позитивний результат для всіх, хто бере у них участь.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *