На виконкомі затвердили нові тарифи на тепло та оголосили про початок опалювального сезону

виконкомЧергове засідання виконавчого комітету відбулося 21 жовтня під головуванням міського голови Сергія Ананка. На порядок денний засідання було винесено 8 питань.

Одне додаткове питання стосувалося встановлення тарифів на тепло для населення, бюджетних установ та організацій, інших споживачів для комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго».

Нині тариф на теплову енергію встановили на рівні 2544 грн за 1 Гкал для населення. Його застосовуватимуть протягом опалювального періоду 2021-2022 року. Для населення фактично тарифи будуть на рівні тих, що були затверджені у 2019 році.

Разом з тим значно зростуть тарифи для усіх інших категорій. Для бюджетних установ та організацій новий тариф – 4007 грн 28 коп за 1 Гкал, для іншої категорії споживачів – 5374 грн 26 коп. Їх застосовуватимуть із початку опалювального сезону цього року до 30 вересня 2022 року.

На виконкомі зазначили, основною складовою тарифу – є газ. Сміляни нарешті отримали підписану додатку угоду від “Нафтогаз Трейдинг”. Смілянське підприємство стало 240-м підприємством в Україні, яке отримало підписану таку угоду, а їх по областям отримали ще далеко не всі. Тож, із 25 жовтня у Смілі розпочинається опалювальний сезон та тепло з’явиться у всіх будинках міста.

Окрім того, на виконкомі ухвалили відповідні рішення щодо виплати допомоги на поховання; надання одноразової матеріальної допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах; погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності; призначення опікуна над майном дитини, позбавленої батьківського піклування та інші.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *