На виконкомі виділили домогу смілянам та обговорили стан захворюваності у Смілі на COVID-19

dsc_0189_025 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 8 членів виконкому. На порядок денний було винесено 25 питань.

Присутні розглянули план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2021 року, заслухали інформацію начальника відділу охорони здоров`я та затвердили звіти по виконанню фінансових планів всіх комунальних некомерційних медичних підприємств.

Додатково Микола Стуженко проінформував про стан захворювання у місті на COVID-19, зазначив як проблемне питання – нестачу медичного персоналу для лікування цієї категорії хворих.

Член виконкому – директор швейної фабрики «Славна» Василь Артеменко підкреслив, що підприємство має можливість допомогти міській лікарні своєю медичною продукцією.

На засіданні затвердили висновок органу опіки та піклування про звільнення від виконання обов`язків опікуна, прийняті рішення щодо виплати допомоги на поховання 4-м смілянам по 1 тис. грн. кожному, надання одноразової матеріальної допомоги 10-ти жителям міста на загальну суму 9 тис. грн.

Окрім того, на засіданні ухвалили рішення щодо правового та соціального захисту неповнолітніх: про вибуття та влаштування малолітніх дітей у сім`ї патронатного вихователя, затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, надання дозволів на укладання договорів продажу та дарування від імені малолітньої дитини, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *