На виконкомі встановили тариф на тепло, розглянули питання щодо перевізників та ОСББ

У Будинку рад під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні ухвалили рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та організацій, інших споживачів для КП “Смілакомунтеплоенерго”.

Тариф на теплову енергію для населення не змінився та залишився на рівні минулого опалювального періоду.

Також члени виконкому затвердили проект рішення про проведення конкурсу з пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. Адже наприкінці цього року закінчується дія договорів із перевізниками. У майбутніх договорах ми передбачили нові вимоги. Зокрема, автобуси мають бути оснащені GPS-трекерами, а перевізники мають дати згоду на запровадження системи АСОП (автоматичної системи оплати проїзду), за порушення умов договору передбачаються фінансові санкції.

У ході роботи засідання для двох будинків ОСББ члени виконкому затвердили розмір співфінансування з міського бюджету капітальних робіт. Це багатоповерхівки за адресами: вул. Телеграфна,5 та вул. Захисників України, 37.

До цього переліку мали потрапити і будинки за адресою вул. Мічуріна, 22 а, 22 б, так званий «Київський квартал». Вони претендували на капітальний ремонт покрівлі у розмірі майже 80 тис. грн за програмою підтримки ОСББ. Втім, члени виконкому одноголосно вирішили виключити ці будинки з додатку до рішення. Оскільки це новобудови, які були здані в експлуатацію менше 5 років тому і у них не сплив гарантійний термін від забудовника.

Окрім того, члени виконкому розглянули інші питання з різних сфер життєдіяльності громади та ухвалили відповідні рішення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.